מרכז המכירות

מרכז המכירות

Previous slide
Next slide

מרכז המכירות של המשתלה שוכן בלב הגליל, במרכז משגב, ומשקיף אל הנוף המרהיב של בקעת בית הכרם.

המרכז מתמחה בצמחייה המתאימה לגידול בסביבת הגליל, ומחזיק באופן קבוע מגוון רחב של עציצים פורחים, צמחי בית  וצמחי גן, שרבים מהם פותחו ויוצרו בחממות הגידול של גליל צמחים ונמכרים בהצלחה בישראל ובאירופה.

עיצוב והקמת המרכז נבנו מתוך תפישה שעל משתלת מכירה להעניק ללקוחות מידע אמין ומפורט ככל הניתן, לאורך כל חווית הקניה.

תפישה זו מיושמת באמצעות הקפדה על רמה מקצועית גבוהה של כלל העובדים במרכז המכירות, בקרת איכות על כל הצמחים המוצעים למכירה, שילוט מסודר וברור של כל צמחי המשתלה, דפי הדרכה מקצועיים הניתנים כשירות ללקוחותינו וליבו הפועם של המרכז- גן ההדגמה בו ניתן להתרשם ממאות צמחים בוגרים.

המרכז עוצב ותוכנן בשילוב עם החורש הגלילי, ויוצר שילוב בוטאני של הצמחייה הטבעית עם צמחי המשתלה, המעניק למבקרים תחושה של טיול בטבע.

לקוחות המשתלה מוזמנים לטייל בגן, ללמוד את שמותיהם ותנאי גידולם, ולבחור את הצמחים המתאימים לדרישותיהם וטעמם האישי.

מרבית צמחי המשתלה מוצעים במספר גדלים, וכל מוצרי המשתלה עוברים בקרת איכות קפדנית, תוך הענקת חשיבות רבה לשמירה על איכות ובריאות הצמחים.

במשך השנים רכשנו נסיון עצום בתכנון גינות והתאמת צמחייה לאיזור הגליל, והצוות המקצועי  והמיומן של גליל צמחים שמח לייעץ, לכוון ולהתאים ללקוחות המשתלה את הצמחים האידיאליים לגינתם, בהתאם לתנאי השטח, האקלים וטעמם האישי של הלקוחות.

בנוסף לצמחים תמצאו במרכז המכירות מגוון מוצרים נלווים ומשלימים: קומפוסט, הומוס, מצע גן, חומרי חיפוי (טוף, חלוקי נחל), כלי עבודה, חומרי דישון והדברה אורגניים וכימיים, ציוד השקייה, עציצים ואדניות מחרס ומפלסטיק בסגנונות שונים, אביזרי נוי לבית ולגינה, תאורה סולרית, קישוטים חוויתיים לגינה ועוד.

השירות, היחס האישי והרמה המקצועית הגבוהה הם בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנו גאים בכל אחת ממאות הגינות ברחבי הגליל בהן משולבים צמחי המשתלה. 

מחזיקי כרטיס תושב של מועצה איזורית משגב ועיריית כרמיאל זכאים ל- 5% הנחה בכל קנייה (למעט דשאים).

 

דילוג לתוכן